SESJA PLENEROWA


Pragniemy przedstawić poniżej naszą ofertę wykonania ślubnej sesji plenerowej. Proszę pamiętać, że jesteśmy otwarci na sugestie i życzenia naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących oferty, proszę o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, telefonicznie, lub na spotkaniu i przygotujemy ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Dajemy gwarancję należytego i terminowego wykonania zlecenia, potwierdzoną umową.


Typowa oferta fotograficznej sesji plenerowej:

  • Data i miejsce sesji do ustalenia
  • Spotkanie w celu poznania Państwa oczekiwań i zaplanowania sesji.
  • Czas trwania sesji fotograficznej do 4h
  • Fotografie zostaną wykonane przy użyciu profesjonalnych, specjalistycznych obiektywów oraz wysokiej jakości aparatów cyfrowych, a w razie potrzeby, przy wykorzystaniu przenośnego sprzętu oświetleniowego/studyjnego.
  • Fotografie zostaną przekazane w formie elektronicznej, na płycie DVD w 2 egz., zapisane w formacie JPG w dwóch rozdzielczościach: wysokiej i zmniejszonej.
  • Fotografie zostaną poddane indywidualnej obróbce cyfrowej, celem osiągnięcia najwyższej  jakości.
  • Gwarancja wykonania usługi.


Otrzymacie Państwo około 120, starannie wyselekcjonowanych i wyretuszowanych fotografii w formacie cyfrowym na płycie DVD, gowych do prezentacji. W zależności od sesji udostępniamy większą ilość zdjęć.

Gratis dodajemy wszystkie zdjęcia w zmniejszonym rozmiarze, odpowiednim do wysyłania mailem lub do publikacji na portalach społecznościowych.

Na życzenie oferujemy własny adres internetowy na nasej domenie: studio.zaay.eu ,umożliwiający łatwe podzielenie się zdjęciami ze znajomymi i rodziną. Nieodpłatna galeria internetowa może być dostępna 3 miesiące od daty przekazania zdjęć.

Proponujemy również projektowane przez nas foto-książki i albumy tradycyjne z ręcznie wklejanymi fotografiami. Albumy ze względu na różnorodność oferty nie zostały objęte wyceną.