REPORTAŻ ŚLUBNY


Pragniemy przedstawić poniżej naszą ofertę wykonania ślubnej sesji fotograficznej. Proszę pamiętać, że jesteśmy otwarci na sugestie i życzenia naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących oferty, proszę o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, telefonicznie, lub na spotkaniu i przygotujemy ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Dajemy gwarancję należytego i terminowego wykonania zlecenia, potwierdzoną umową.


Typowe pakiety Fotograficznych Sesji Ślubnych:

fotograf-slubny-karpacz-sml
  • Fotografie zostaną wykonane przy użyciu profesjonalnych, specjalistycznych obiektywów oraz wysokiej jakości lustrzanek cyfrowych, a w razie potrzeby, przy wykorzystaniu przenośnego sprzętu oświetleniowego/studyjnego.
  • Fotografie zostaną przekazane w formie elektronicznej, na płycie DVD w 2 egz., zapisane w formacie JPG w dwóch rozdzielczościach: wysokiej i zmniejszonej.
  • Fotografie zostaną poddane indywidualnej obróbce cyfrowej, celem osiągnięcia najwyższej  jakości.
  • Gwarancja wykonania usługi.

Otrzymacie Państwo, w zależności od wybranego pakietu, od  80 do 500, starannie wyselekcjonowanych i wyretuszowanych fotografii w formacie cyfrowym na płycie DVD, gowych do prezentacji. Pozostałe fotografie, poddane indywidualnej obróbce, udostępnimy w osobnym folderze, w ilości ok. 150-500szt.

Gratis dodajemy wszystkie zdjęcia w zmniejszonym rozmiarze, odpowiednim do wysyłania mailem lub do publikacji na portalach społecznościowych.

Na życzenie oferujemy własny adres internetowy na nasej domenie: studio.zaay.eu ,umożliwiający łatwe podzielenie się zdjęciami ze znajomymi i rodziną. Galeria internetowa może być dostępna nieodpłatnie 3 miesiące od daty przekazania zdjęć.

Proponujemy również projektowane przez nas foto-książki i albumy tradycyjne z ręcznie wklejanymi fotografiami. Albumy ze względu na różnorodność oferty nie zostały objęte wyceną.