OPINIE KLIENTÓW


Wielką przyjemność sprawiają nam podziękowania, które otrzymujemy od zadowolonych par.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólne zrealizowane sesje zdjęciowe.

 

 

 

 

 

 

 

Dziekujemy Aniu i Stasiu (Zaay Studio) za to jak dobrze sie z Wami czulismy, za to z jakim zaangazowaniem i sercem probowaliscie uchwycic kazda cenna chwile, uscisk dloni, spotkanie po latach, nasze wzruszenie i radosc. Dzis nosimy w sercu ciagle zywe wspomnienia, ale za jakis czas to Wasze zdjecia przypomna nam jak piekny byl nasz slub. DZIEKUJEMY!!!

Ilona i Marco

 

 

Fachowość, kreatywność, lekkość i uśmiech. Te 4 elementy pojawiają się w naszych głowach gdy wspominamy sesję poślubną.

To był wyjątkowy moment w naszym życiu, szczęśliwy, radosny, żywiołowy…. I taka też byłą nasza sesja. Może to ta chwila a może to fotograf?….. W każdym bądź razie nic się ze sobą nie kłóciło. Fotograf potrafił wyczuć nasze nastroje, potrafił wydobyć energię. Zaproponowane przez niego miejsca były fantastyczne i pogoda nam dopisała. Widać, że to nie pierwsza jego sesja, sprawił, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo a jednocześnie bardzo swobodnie.

Zachęcał do zdjęć spontanicznych, nie pozowanych, trochę szalonych. I myślę, że tak wyszło. Podobało się nam to, że miał wizję, ale uwzględniał nasze propozycje.Cena konkurencyjna;

Zachęcamy.
Karolina i Wojtek

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni.  Gratulacje! Wzbudziłeś spore emocje nasze i naszych najbliższych tymi zdjęciami. Tym bardziej dziękujemy, ze mogliśmy je dostać w tak krótkim terminie. Wielkie uznanie Stasiu, dzięki wielkie. Zdjęcia oddają dyzo szczęścia i dobrej energii, jakim był opatrzony ten dzień.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi i radośni z otrzymanych zdjęć. Rozumiemy tez, ze oświetlenie tego typu nie jest marzeniem żadnego fotografa: tym bardziej gratulacje z powodu realizacji podjętego wyzwania. Jesteśmy wniebowzięci z tego powodu.

Cieszymy się naprawdę, z otrzymania dobrej jakości rezultatu dobrej pracy.

Gosia

 

Thanks a million guys! The pics are lovely, you did a great job!

Ola

Fantastic photos,thank you both so much. I’ve been re-living the moments just looking at them. It was a lovely day and the photos bring it to life again.

Cormac

 

 

Zdjęcia są po prostu wyjątkowe. Dzięki nim ponownie możemy przeżywać tamte chwile. Fotograf wspaniale ujął na zdjęciach nasze emocje, chwile szczęści i wzruszeń – te uczucia powracają za każdym razem gdy oglądamy nasze ślubne zdjęcia.

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę,
Renata i Zbyszek

 

Wszytko ustaliliśmy na spotkaniu, jeszcze 2 miesiące przed ślubem. Fotograf wszystko notował i mówił, że w dniu ślubu nie chce nam już przeszkadzać. Z początku w to nie wierzyłem, zwłaszcza że przygotowania, ceremonię i wesele mieliśmy w różnych miastach. Jednakże podczas pracy fotograf był prawie niezauważalny, nie przeszkadzał, nie pytał, ale zawsze był tam gdzie trzeba. Nawet nie wiemy kiedy zrobił te wspaniałe zdjęcia. Otrzymana w terminie foto-książka zrobiła na nas bardzo duże wrażenie – świetna robota!

Bardzo profesjonalne podejście. Polecamy.
Justyna i Rafał

 

Nie mogliśmy oderwać wzroku od zdjęć, naprawdę są rewelacyjne nawet się nie spodziewałem ze można mieć tak ładne zdjęcia.  Macie naprawdę oko! Zdjęcia  warte są każdej kwoty, współpraca z Wami to była czysta przyjemność.

Justyna i Bartek

 

 

Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Są przepiękne. A te z ogrodu to mistrzostwo swiata. Pękalismy ze smiechu gdy dotarlismy do dwoch zdjęc “retro”… Sa genialne!

Kamila i Michal

 

 

 

Witaj Stasiu!!
Wiem dlaczego chciałam żebyś to TY zrobił tą sesję : ) Cóż mogę powiedzieć -brak slow. DZIĘKUJE w swoim i reszty rodzinki imieniu. Jesteś prawdziwym ARTYSTĄ!.

 

 

 

Zdjęcia rewelacja : )

Bardzo dziękujemy : ) Pamiątka do końca życia : )

Pozdrawiam

Karolina

 

Co tu dużo się rozwodzić – zdjęcia są super !!! Wszystkie poogladaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni ; ) Praca z Wami to była czysta przyjemność ze znakomitym efektem ; ) Przy niektórych fotkach prawie płakaliśmy ze śmiechu ; )

 

 

Ja ze swojej strony jeszcze nie podziękowałam za cudowne zdjęcia i w tym miejscu chciałabym bardzo bardzo podziękować, ponieważ zdjęcia są takie, jak właśnie sobie wyobrażałam!Super!  Album rewelacyjny, ślicznie!!!

Dziękuję bardzo i pozdrawiam gorąco!!

 

Karolina