INFORMACJEGWARANCJA

Gwaratujemy zwrot 200% zaliczki w przypadku nie wykonania zlecenia zgodnie z warunkami umowy!


KIM JESTEŚMY

Jesteśmy absolwentami uczelni artystycznych, z pasją zajmujemy się fotografią od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie sięgające jeszcze fotografii analogowej, dające nam najlepsze przygotowanie do pracy ze światłem oraz potrzebę świadomego i dokładnego dobierania kadrów. Posiadamy także bardzo dobry warsztat w zakresie fotografii cyfrowej, którą posługujemy się na co dzień.;

Fotografia ślubna stała sie nasza pasja – wielka przyjemność sprawia nam towarzyszenie młodej parze podczas ceremonii zaślubin i sesji plenerowych. Oprócz profesjonalnego podejścia do sesji zdjęciowej, staramy sie stworzyć świetną atmosferę i nawiązać jak najlepszy kontakt z klientem.

Przeważnie sesja wykonywana jest przez dwoje fotografów, co gwarantuje bogatszy materiał zdjęciowy oraz zabezpieczenie w razie wypadków losowych.

Zajmujemy się również fotografią komercyjną architektury i architektury wnętrz. Nasi klienci doceniają wysoką jakość naszej pracy oraz profesjonalne podejście.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej:

www.zajaczkowski.eu


NASZ SPRZĘT

Pracujemy używając pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych marki Nikon, zapewniających sprawną pracę w warunkach reporterskich oraz wysoką jakość zdjęć. Stosujemy profesjonalne obiektywy, głównie stałoogniskowe, wymagające bardzo wiele od fotografa, ale gwarantujące najlepszą jakość obrazu i niezwykły efekt końcowy.

Na sesję zawszę zabieramy zapasowy aparat, dodatkowy zestaw obiektywów i lamp błyskowych. Dbamy także o nadliczbowe baterie i akcesoria, zapewniające bezpieczną pracę w każdych warunkach.


TWOJE ZDJĘCIA SĄ BEZPIECZNE

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie aparaty posiadające 2 gniazda kart pamięci. Dzięki temu każde zdjęcie od razu ma swoją kopię zapasową, już podczas pracy na sesji.

Na początku pracy z materiałem zdjęciowym wykonywana jest też dodatkowa kopia bezpieczeństwa.


JAK PRACUJEMY – OBRÓBKA

Materiał zdjęciowy zebrany podczas ślubnej sesji fotograficznej jest dokładnie selekcjonowany i poddawany obróbce cyfrowej. Każde zdjęcie wywoływane jest indywidualnie i poddane czasochłonnemu retuszowi. Poprawiamy tonację, kolorystykę, bardzo starannie kadrujemy. Nie stosujemy automatycznego oprogramowania, oszczędzającego czas pracy kosztem jakości finalnego produktu.

Wkładamy bardzo dużo pracy w wybór i wywołanie końcowej serii zdjęć, którą dostają Państwo w albumie. Zwykle jest to od 150-600 zdjęć. W przeciwieństwie do wielu fotografów nie oferujemy tysięcy zdjęć, ale starannie dobrany i zaprezentowany materiał reportażowy wysokiej jakości. Uważamy, że cenniejsza jest piękna, starannie dobrana prezentacja fotografii ślubnej, niż niekończący się pokaz zdjęć, którego nikt nie jest w stanie obejrzeć do końca.

W zależności od charakteru sesji chętnie udostępnimy więcej zdjęć na płycie DVD.


KIEDY OTRZYMAM GOTOWE ZDJĘCIA

Zdjęcia przekazujemy do miesiąca od sesji zdjęciowej. Staramy się, żeby był to jak najkrótszy czas, jako że zdajemy sobie sprawę, że z niecierpliwością oczekują Państwo zdjęć z tego pięknego dnia.


ZEZWOLENIA DO FOTOGRAFOWANIA W KOŚCIELE

Naturalnie posiadamy potrzebne zezwolenia do pracy i wykonywania zdjęć w kościele.


GDZIE PRACUJEMY

Wykonujemy zdjęcia ślubne we Wrocławiu, Poznaniu, Jeleniej Górze, Karpaczu i okolicach.

Chętnie podejmujemy też zlecenia na terenie całego kraju.


SPOTKANIE PRZED SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

Dużą wagę przywiązujemy do przygotowania do sesji. Ważne dla nas jest nie tylko zanotowanie godziny i miejsca ceremonii, ale również poznanie oczekiwać klienta.

KONTAKT

Bardzo ważny jest dla nas indywidualny kontakt z klientem. Jesteśmy zdania, że musicie Państwo mieć pełne zaufanie do fotografa i poznać osobę, która będzie towarzyszyłam Państwu w tych ważnych chwilach.
Chętnie umawiamy się na spotkanie jeszcze przed podpisaniem umowy, w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły.

Jeśli po spotkaniu zdecydują się Państwo na sesję ślubną podpisujemy umowę gwarantującą wykonanie zdjęć w określonym terminie.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: biuro[ małpka ]studio.zaay.eu lub telefonicznie +48 506 391 990.


ZAKRES USŁUG

Oferujemy towarzyszenie parze młodej od przygotowań w godzinach porannych do późnego wieczora na weselu, jednak konkretny zakres ustalamy, na przykład, podczas niezobowiązującego spotkania, mailowo, bądź telefonicznie.

Jesteśmy otwarci na propozycje, nietypowy zakres pracy i chętnie dopasowujemy naszą ofertę do oczekiwań klienta.


ZAPRASZAMY !